O nas

Misja

Jesteśmy firmą z długoletnią tradycją, działającą na terenie całego kraju, która poprzez swe doświadczenie, solidność, terminowość, wysoką jakość wykonania, stosowane technologie zaspokaja potrzeby klientów w zakresie ogólnobudowlanym, wykończeniowym, branżowym i konserwacji.

Historia firmy

Firma „BUDJAFEX” powstała w roku 1980 i od początku działalności zarządzana jest przez Właściciela – Janusza Felczaka. Od chwili naszego założenia zajmowaliśmy się wykonywaniem robót remontowo – budowlanych i konserwatorskich.
W 1996 r. zmieniliśmy nazwę firmy na obecną.

W czasie ponad 30-letniej działalności budowaliśmy od podstaw domy jednorodzinne, wielorodzinne, szkoły i biura. Ponadto modernizowaliśmy i remontowaliśmy budynki mieszkalne, pawilony handlowe i usługowe, banki, stacje paliw, hale produkcyjne, magazyny, restauracje, szpitale, kościoły, leśniczówki, kina, hotele, hale sportowe, muzea, pomniki, itp.

W swej praktyce podejmowaliśmy się także zagospodarowaniem terenu, małą architekturą oraz kompleksowym wykończeniem lokali gastronomicznych.

Oprócz tego zajmujemy się działalnością konserwatorską i renowacyjną.

W roku 1997 zrealizowany przez nas zespół budynków wielorodzinnych w Olsztynie został uhonorowany nagrodą I stopnia „Budowa Roku”. A w 2000r. za osiedle mieszkaniowe przy ul. Iwaszkiewicza w Olsztynie otrzymaliśmy wyróżnienie i Dyplom „Atut 2000” za najlepszy produkt. Kolejne lata również owocowały w różnego rodzaju nagrody i wyróżnienia. I tak rok 2001 otrzymaliśmy Dyplom Uczestnictwa w konkursie „PLATYNOWE WIERTŁO”, W 2001 m.in. zdobyliśmy LAUR 2001 za kompleksowe wykonanie osiedla budynków wielorodzinnych w Olsztynie. W 2004 r. wyróżniono wykonane przez nas Osiedle 33 domów w zabudowie jednorodzinnej i bliźniaczej w Legionowie. W 2010 r. otrzymaliśmy nagrodę od Gminy Działdowo za inwestycje wykonane jej terenie.

Firma nasza aktywnie uczestniczy w sponsorowaniu klubów sportowych, instytucji oświatowych i różnego rodzaju imprez okolicznościowych.
Oferujemy nasze usługi na terenie całego kraju.

  • Oferujemy szeroki zakres usług od projektu do realizacji
  • Posiadamy wysoko wykwalifikowanych pracowników z dużym doświadczeniem w wykonywaniu prac ogólnobudowlanych, konserwatorskich, wykończeniowych oraz branżowych
  • Nasze roboty cechuje wysoka jakość i terminowość wykonania
  • Do realizacji powierzonych zadań stosujemy najnowsze technologie i materiały o najwyższym standardzie
Wróć